Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wycieczka do stolicy polskich Tatr

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: czwartek, 17 maj 2018 Ewa Matysek

"...wobec potęgi gór prościej odkrywa się siebie, a przynajmniej to, że większość granic i lęków to tylko ułomność naszego umysłu, poza którą zaczyna się wolność..." -

W dniach 14-15-16 maja 2018 r. uczniowie klas 7a, 7b, 7c pod opieką: M. Łuszczek, E. Matysek, I. Stangel i E. Rudzkiej brali udział w wycieczce w Tatry. Celem wyjazdu była integracja zespołów klasowych oraz zapoznanie młodzieży z najważniejszymi punktami stolicy polskich Tatr.

Pierwszego dnia pokonaliśmy 16 km, wędrując przez najdłuższą tatrzańską dolinę - Dolinę Chochołowską. Kolejnego dnia dotarliśmy do najwyższej położonego w Tatrach jeziora - Morskiego Oka na wysokości 1410 m n.p.m. Nie zabrakło również relaksu w najnowszych, leczniczych Termach w Chochołowie. Do wspólnej integracji przyczyniło się wieczorne ognisko, spacer po najbardziej znanej ulicy w Polsce - Krupówkach oraz rekreacja na Gubałówce - jednej z wizytówek Zakopanego. Wycieczka była bardzo udana i wartościowa.

 

Odsłony: 1698

Kampanie i programy