Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Fantastycznie spędzony czas w Energylandii

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: czwartek, 21 czerwiec 2018 Ewa Matysek

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego w środę 20.06.2018 r. chętni uczniowie klas 7 i gimnazjalnych wzięli udział w wycieczce do Energylandii. Opiekunami młodzieży były nauczycielki: E. Matysek, D. Groniak, E. Imiolczyk, E. Rudzka, I. Flak, K. Pełka, M. Łuszczek i B. Rokita.
ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Energylandia jest na rynku zaledwie od 4 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości - spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają ją tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Wyjazd do Energylandii na koniec roku szkolnego stał się też tradycją naszej szkoły. Po ciężkim roku pracy młodzież ma okazję, by przeżyć fantastyczne chwile w gronie osób z klasy i szkoły.
To była wspaniała zabawa!

 

Odsłony: 1375

Kampanie i programy