Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Zakończenie sezonu Teatromanów

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: czwartek, 21 czerwiec 2018 Ewa Matysek

W czwartek 21.06.2018 r. o godz.18.30 Teatromani naszej szkoły wraz z opiekunką mgr E.Rudzką zasiedli na widowni Teatru Rozrywki, by obejrzeć spektakl "Skrzypek na dachu". Wyjście do chorzowskiego teatru muzycznego zakończyło sezon 2017/2018 miłośników teatru 6- stki. To był wspaniały sezon, pełen nowych doświadczeń i emocji. Żegnamy się na okres wakacji, a po urlopie ponownie startujemy. Serdecznie zapraszamy do grona Teatromanów 6- stki.

 "Skrzypek na dachu" to mądra, zabawna i wzruszająca opowieść o losach żydowskiej rodziny z maleńkiej Anatewki — wsi głęboko schowanej w carskiej Rosji. Ojcem rodziny jest mleczarz Tewje, który – borykając się z nieustanną biedą – nie traci pogody ducha nawet wtedy, gdy czuje zbliżającą się katastrofę. Ustalony od wieków porządek wali się, świat gna ku zagładzie. Tewje musi dokonać wyboru: poszanowanie tradycji lub utrata ukochanych córek. Na co się zdecyduje? O tym przekonali się dzisiaj Teatromani.

 Jeden z największych spektakli nowoczesnego teatru muzycznego narodził się w roku 1964, natychmiast odnosząc na Broadwayu ogromny sukces. Na chorzowskiej scenie grany jest zawsze przy pełnej widowni! Siłą tego roztańczonego i rozśpiewanego widowiska jest porywająca muzyka, której poszczególne songi od lat funkcjonują jako „samodzielne” przeboje, wspaniałe sceny zbiorowe, znakomita choreografia i świetne aktorstwo. Wielkim atutem jest również niepowtarzalny rodzaj humoru, którym autorzy musicalu znakomicie utrafili w gusta kolejnych pokoleń widzów na wszystkich kontynentach i który się nie starzeje! Polecamy!

 

 

Odsłony: 1372

Kampanie i programy