Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Uczta Teatromana

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: wtorek, 08 styczeń 2019 Nadhi

Niedzielę 6 stycznia 2019 r. Teatromani naszej szkoły spędzili w Warszawie. Tutaj na deskach Teatru Roma obejrzeli spektakl w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego "Piloci".
"PILOCI” to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową.

Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci.
Wspaniała choreografia, scenografia, świetna gra aktorska to największe atuty przedstawienia. To była prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników teatru. Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów i rodziców do przyłączenia się do naszego grona. Zapisy do P.E.Rudzkiej (sala 62).Odsłony: 1345

Kampanie i programy