Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Teatromani w Bielsku Białej

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: środa, 19 czerwiec 2019 Nadhi

W niedzielę 16.06 Teatromani 6-stki wraz z nauczycielką Elżbietą Rudzką wybrali się do Bielska Białej,  by na Małej Scenie Teatru Polskiego obejrzeć spektakl "SINGIELKA 2".  W roli głównej Alicji , wystąpiła dla nas Anna Guzik. Współczesny spektakl  jest kontynuacją "Singielki", którą mieliśmy pkazję zobaczyć w tym roku i przedstawia dalsze losy Alicji -wokalistki.

Minęło kilka lat i zaszły wielkie zmiany. Alicja jest obecnie mężatką, a do tego mamą rocznych bliźniaczek. Właściwie, chciałoby się dopisać „i żyli długo i szczęśliwie“, ale... ale... artystce zawsze w końcu zacznie doskwierać głód sceny i możliwości spełniania swoich marzeń. Zwłaszcza, kiedy chronicznie nie dosypia i tkwi w kołowrocie codziennych małych zdarzeń, gdzieś między pieluchami a przecieranymi zupkami. Jakby tego było mało – relacje z wymarzonym mężczyzną pozostawiają sporo do życzenia.

„Ktoś kiedyś powiedział, że urodzić dziecko to jak wrzucić granat między dwoje kochających się ludzi. A bliźniaki – to co? Wiązka trotylu czy mina przeciwczołgowa? A może panzerfaust? Mądrala!“ Alicja bardzo chciałaby wrócić do swojego dawnego świata, za którym tęskni. Konfrontacja Pani Piosenkarki z Matką Polką wydaje się nieunikniona.
Możemy tylko zdradzić, że spotkanie z byłą już singielką było pełne poruszających zwrotów akcji. Serdecznie polecamy!

Odsłony: 1372

Kampanie i programy