Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Teatr Variete

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: poniedziałek, 22 styczeń 2018 Nadhi

W czwartkowe popołudnie 18.01.2018 r.  miłośnicy teatru naszej szkoły pod opieką mgr Elżbiety Rudzkiej wybrali się do Krakowa. Tutaj na deskach muzycznego Teatru Variete obejrzeliśmy spektakl "CHICAGO". Premiera krakowskiego musicalu odbyła się w listopadzie 2017 roku. Spektakl oparty jest na autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce w Chicago w latach 20-tych. Reporterka Chicago Tribune opisała historię dwóch kobiet, które trafiają do więzienia i stają przed sądem za morderstwa.

W VARIETE za reżyserię odpowiada doskonale Teatromanom znany i niezwykle ceniony przez krytyków i widzów Wojciech Kościelniak. Na scenie zobaczyliśmy 19 aktorów, którym towarzyszył zespół 14 muzyków. W roli głównej wystąpiła dla nas BARBARA KURDEJ-SZATAN (na zdjęciu), z którą mieliśmy okazję spotkać się po spektaklu. Taki tytuł na scenie VARIETE gwarantuje sukces na całą Polskę, którego nie mogliśmy ominąć!Serdecznie polecamy!

 

Odsłony: 1428

Kampanie i programy