Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Teatromani w Teatrze Rozrywki

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: poniedziałek, 08 październik 2018 Ewa Matysek

Niedzielne popołudnie Teatromani naszej szkoły spędzili w Teatrze Rozrywki. Na deskach chorzowskiego teatru obejrzeli spektakl familijny "KOT W BUTACH". Jacek Bończyk i Zbigniew Krzywański uzupełnili ponad trzystuletnią historię o współczesne wątki i melodyjne, pełne radosnej energii piosenki. W ten sposób, stara bajka o gadającym zwierzaku, który pomaga wzbogacić się najmłodszemu z trzech synów młynarza, nabrała nowych znaczeń i bogatej oprawy. Uczy dzieci, jak osiągnąć sukces, jak odnaleźć się we współczesnym świecie.Ciągle jednak pozostaje opowieścią o sile przyjaźni i potrzebie pielęgnowania marzeń. Wyjazd został zorganizowany z inicjatywy Pani E. Rudzkiej. Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów i ich rodziców do grona Teatromanów.

 

Odsłony: 1145

Kampanie i programy