Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Teatromani w Teatrze Rozrywki

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: sobota, 27 październik 2018 Ewa Matysek

Czwartkowe popołudnie 25.10.2018 r. Teatromani 6-stki wraz z nauczycielką E. Rudzką spędzili w Teatrze Rozrywki. Na deskach chorzowskiego teatru obejrzeli musical PRODUCENCI wg filmu Mela Brooksa z 1968 roku. Dwóch żydowskich hochsztaplerów szykuje skok na kasę w niecodziennym stylu: chcą wystawić na Broadwayu przedstawienie, które padnie w dniu premiery. Po takiej spektakularnej plajcie zebrane na produkcję spektaklu pieniądze pozostaną w ich kieszeniach.

Pomysł wydaje się niezły, zwłaszcza, że producenci trafiają na faszystę, który jest autorem sztuki – dodajmy: najgorszej sztuki wszech czasów. Nosi ona tytuł „Wiosna Hitlera” i nie ma ani jednego racjonalnego powodu, żeby przetrwała o jeden dzień dłużej niż premiera. Czy oszustwo się udało o tym mogli przekonać się miłośnicy teatru naszej szkoły. Świetne sceny zbiorowe, dobra gra aktorska i piękna scenografia to niewątpliwe atuty "Producentów". To było naprawdę udane popołudnie. Serdecznie zapraszamy do grona Teatromanów.

Odsłony: 1155

Kampanie i programy