Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

XV Dzień Papieski: „Jan Paweł II - Patron Rodziny”

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: poniedziałek, 26 październik 2015 Aneta Miodek

Z okazji Jubileuszowego Dnia Papieskiego  z radością młodzi z SP 6 włączyli się w ogólnopolską zbiórkę publiczną na program stypendialny prowadzony przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dziękujemy Kochanym Rodzicom za wsparcie akcji, bez waszych otwartych serc nie mogłaby się odbyć!

 

Uzbieraną kwotę w wysokości   209,89 zł  wpłaciliśmy do Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu, który jest koordynatorem akcji w naszej diecezji.

Fundacja, którą tradycyjnie wspieramy od kilku lat, obejmuje opieką finansową i formacyjną 2,5 tysiąca młodych osób, nazywanych żywym pomnikiem św. Jana Pawła II. Za otrzymane dobro stypendyści odwdzięczają się pomocą jako wolontariusze w hospicjach, domach opieki i świetlicach dla dzieci. Dobro rodzi dobro…

Odsłony: 1832

Kampanie i programy