Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Zimowisko w Wiśle – trening ducha i ciała

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: niedziela, 11 luty 2018 Aneta Miodek

W pierwszym tygodniu ferii 16 uczniów SP 6 wraz z rówieśnikami z innych zakątków diecezji sosnowieckiej, odpoczywało w Wiśle. Aktywny wypoczynek połączony był z formacją duchową.
Każdego dnia na wspólnej modlitwie i spotkaniach w grupach odkrywaliśmy księgę Ewangelii jako skarb i najpewniejszy drogowskaz w życiu.

Uczyliśmy się jak być dobrą glebą życia i jak pozwolić Siewcy uprawiać tę glebę…  Oczywiście nie zabrakło zwiedzania pięknego miasta Wisły, przejażdżki nadwiślańską ciuchcią pod skocznię im. A. Małysza, szukania źródeł królowej polskich rzek, poczęstunku w Rezydencji Prezydenta RP Zamku Dolnym, rekreacji w Parku Wodnym w Hotelu Gołębiewski, także rozgrywek sportowych i tańców integracyjnych na hali sportowej.

Niechaj oazowy wyjazd podniesie jakość naszego codziennego życia, inspiruje do radosnego podejmowania obowiązków, do wybierania tego,  co piękne i wartościowe, aby wciąż owocowało ewangeliczne ziarno, które trafiło na urodzajną glebę naszych serc…

s. Jozuela

Odsłony: 2004

Kampanie i programy