Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Pamiętacie - Pamiętamy!

Kategoria: Klub Armii Krajowej Opublikowano: środa, 12 czerwiec 2019 Nadhi

W środę 12 czerwca 2019 r. przedstawiciele Szkolnego Klubu Historycznego im. AK: Martyna Maj, Filip Dziubiński wraz z opiekunką mgr Elżbietą Rudzką zostali zaproszeni do udziału w wycieczce historycznej na Górę Św.Anny.  Wycieczka była nagrodą za aktywną działalność patriotyczną Klubu w ciągu minionego roku szkolnego.

Organizatorem jej był Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oddz. Sosnowiec. Uczestnicy wzięli udział we Mszy Świętej w klasztorze na Górze Św.Anny.  Następnie złożyli kwiaty pod Pomnikiem Czynu Powstańczego w hołdzie Powstańcom Śląskim. Historię wzgórza przybliżył dr Nawrot z UŚ. To była cenna lekcja historii.

Odsłony: 269

Kampanie i programy