Warsztaty Detektywistyczne

Kategoria: Paragraf Opublikowano: środa, 14 listopad 2018 Nadhi

Dnia 8 listopada 2018r. po raz kolejny z inicjatywy Pani Agaty Kuc-Bednarczyk gościł w naszej szkole Pan Dariusz Rekosz, autor m.in. książek przygodowo-detektywistycznych dla dzieci i młodzieży.
Z pisarzem mieli okazję spotkać się uczniowie klas siódmych, którzy podczas Warsztatów Detektywistycznych zapoznali się z tajnikami najprostszych szyfrów: tablicowego i z przesunięciem. Podczas zajęć musieli samodzielnie zaszyfrowywać i odszyfrowywać wyrazy. Aktywni uczniowie w nagrodę otrzymali książki z autografem. Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze.