Warsztaty z mediacji

Kategoria: Paragraf Opublikowano: poniedziałek, 30 wrzesień 2019 Aneta Miodek

Kolejny poniedziałek (23-09-2019) i kolejne warsztaty z mediacji  już za nami. Tym razem na zajęciach gościliśmy aktora teatru improwizacji Szymona Paszka, który poprowadził warsztaty  „Improwizacja – innowacyjna metoda pracy z grupą”. Szymon w niezwykły sposób przekazał nam wiedzę z zakresu wzajemnej komunikacji.

Techniki improwizacji zastosowane przez Szymona podczas warsztatów pozwoliły uwolnić nasze emocje, zwiększyć  pewność siebie, także podczas wystąpień na forum klasy czy podczas szkolnych akademii.