Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Warsztaty mediacji w Pałacu Młodzieży

Kategoria: Paragraf Opublikowano: poniedziałek, 02 grudzień 2019 Aneta Miodek

W poniedziałek  18 listopada  grupa młodzieży SP 6 uczestniczyła w kolejnych warsztatach teatru improwizacji. Warsztaty poprowadził Szymon Paszek - improwizator, aktor teatralny, konferansjer, trener impro w jednej osobie.

Podczas warsztatów młodzież skupiła się na działaniu,  poprzez odgrywanie scen i gier improwizacyjnych, a także grupowych ćwiczeniach. Uczniowie po raz kolejny mieli okazję przećwiczyć techniki improwizacji, które z  pewnością będą mogli wykorzystać w szkole,
w przyszłej pracy i życiu prywatnym.

Odsłony: 233

Kampanie i programy