Warsztaty mediacji w Pałacu Młodzieży

Kategoria: Paragraf Opublikowano: poniedziałek, 02 grudzień 2019 Aneta Miodek

W poniedziałek  18 listopada  grupa młodzieży SP 6 uczestniczyła w kolejnych warsztatach teatru improwizacji. Warsztaty poprowadził Szymon Paszek - improwizator, aktor teatralny, konferansjer, trener impro w jednej osobie.

Podczas warsztatów młodzież skupiła się na działaniu,  poprzez odgrywanie scen i gier improwizacyjnych, a także grupowych ćwiczeniach. Uczniowie po raz kolejny mieli okazję przećwiczyć techniki improwizacji, które z  pewnością będą mogli wykorzystać w szkole,
w przyszłej pracy i życiu prywatnym.