Co to jest Klub Młodego Odkrywcy „KOMBINERKOMANIAna6”?

Opublikowano: poniedziałek, 26 listopad 2018 Aneta Miodek

Klub został założony we wrześniu 2018 roku. W naszej szkole ma formę zajęć pozalekcyjnych polegających na wspólnym i osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie, pod opieką pań Anny Madeksza (nauczycielka techniki) i Anety Miodek (nauczycielka informatyki).

W spotkań :

• mogą uczestniczyć uczniowie o różnych zainteresowaniach i poziomie wiedzy ale ciekawi świata,
  • będziemy stymulować proces uczenia się – eksperymentując, obserwując i wyciągając wnioski, w połączeniu z ciekawością, radością, satysfakcją, a nawet zdziwieniem,
  • będziemy poprzez samodzielne badanie zachęcać do samodzielnego myślenia, twórczego rozwiązywania zadań oraz problemów, tak by je zrozumieć; podjęte działania będą zatem przynosić satysfakcję i poczucie sukcesu,
  • nie oceniamy ale będziemy dawać okazję do nauki, motywować by osiągnąć sukces.

Źródło: http://www.kopernik.org.pl/warsztaty/klub-mlodego-odkrywcy/czym-jest-klub/