Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 oraz

oddziały Gimnazjum nr 16

Konkursowe wyróżnienia na forum diecezji

Opublikowano: czwartek, 14 czerwiec 2018

Przesłanie do młodych św. Jana Pawła II: „Wy jesteście przyszłością świata…” stało się mottem VII Diecezjalnego Konkursu „Św. Jan Paweł II – idźmy naprzód z nadzieją!”. Konkurs został zorganizowany przez SP nr 42 w Sosnowcu oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej. Uczennica z kl. 2b Maja Chodecka uzyskała wyróżnienie. Jej praca symbolicznie przedstawia sens niezłomnej nadziei na przykładzie życia Jana Pawła II.

Także walory artystyczne zostały docenione w pracy plastycznej Ineki Bielskiej, uczennicy kl. 2b, której przyznano wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie: „Godło Polski w oczach dziecka…” Konkurs zorganizowany przez  SP nr 4 w Olkuszu wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury miał służyć rozwijaniu patriotyzmu i talentów wśród najmłodszych. Do organizatorów wpłynęło 216 prac z każdego zakątka naszej diecezji.
Gratulujemy uczennicom naszej szkoły kreatywności i zapału oraz życzymy kolejnych sukcesów i szlifowania artystycznego kunsztu.