Pierwsza konkurencja MATmaratonu

Kategoria: Matstrefa Utworzono: środa, 03 październik 2018

Ogłaszamy pierwszą konkurencję MATmaratonu. Drużyny, które zgłosiły się do projektu prosimy o uważne przeczytanie poniższej instrukcji.

Zadanie polega na przygotowaniu spotu reklamującego matematykę.

Szczegółowe wytyczne:

• Reklama ma mieć formę krótkiego filmiku lub animacji;
  • Musi być zrealizowana przez drużynę według własnego autorskiego pomysłu;
  • Czas trwania reklamy – maksymalnie 2 minuty;
  • Pracę prosimy zapisać w jednym z popularnych formatów plików wideo (avi, mov, mp4, mpg, mpeg, 3gp):
  • Gotowy plik należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nagrać na pendrive’a i dostarczyć nauczycielowi matematyki;
  • Termin oddania reklamy – do 4 października 2018 r.