Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Reklamy MATEMATYKI zgłoszone do MATmaratonu

Kategoria: Matstrefa Utworzono: niedziela, 14 październik 2018

Prezentujemy filmiki reklamujące matematykę, nagrane przez drużyny biorące udział w MATmaratonie (projekcie prowadzonym przez nauczycielki matematyki w klasach IV-VI). Cieszymy się, że zgłoszone reklamy są tak różnorodne i pomysłowe. Rodzinne zespoły wykazały się kreatywnością i poczuciem humoru. Teraz prezentujemy efekty ich pracy i prosimy o wytypowanie 3 filmików, które spodobały Wam się najbardziej. Od poniedziałku u nauczycielek matematyki dostępne będą karty do głosowania, na których można oddać głos na wybrane reklamy.

Już wkrótce podamy wyniki punktowe pierwszej konkurencji.

 

 

Odsłony: 1077

Kampanie i programy