Reklamy MATEMATYKI zgłoszone do MATmaratonu

Kategoria: Matstrefa Utworzono: niedziela, 14 październik 2018

Prezentujemy filmiki reklamujące matematykę, nagrane przez drużyny biorące udział w MATmaratonie (projekcie prowadzonym przez nauczycielki matematyki w klasach IV-VI). Cieszymy się, że zgłoszone reklamy są tak różnorodne i pomysłowe. Rodzinne zespoły wykazały się kreatywnością i poczuciem humoru. Teraz prezentujemy efekty ich pracy i prosimy o wytypowanie 3 filmików, które spodobały Wam się najbardziej. Od poniedziałku u nauczycielek matematyki dostępne będą karty do głosowania, na których można oddać głos na wybrane reklamy.

Już wkrótce podamy wyniki punktowe pierwszej konkurencji.