MATmaraton - wystawa i testowanie gier matematycznych

Kategoria: Matstrefa Utworzono: czwartek, 18 październik 2018

W drugiej połowie października w budynku przy ul. Wawel nauczyciele matematyki zorganizowali wystawę gier matematycznych zaprojektowanych i wykonanych przez drużyny biorące udział w MATmaratonie. Ponadto na zajęciach dodatkowych uczniowie mieli okazję testować zgłoszone do konkursu gry - sprawdzać czytelność i przejrzystość instrukcji, poprawność zasad, czas rozgrywki, poziom trudności i ilość wykorzystywanej w grze wiedzy matematycznej. Odbyło się również głosowanie na najciekawsze gry. Wyniki drugiej konkurencji ogłosimy w najbliższych dniach.