Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

MATmaraton - wystawa i testowanie gier matematycznych

Kategoria: Matstrefa Utworzono: czwartek, 18 październik 2018

W drugiej połowie października w budynku przy ul. Wawel nauczyciele matematyki zorganizowali wystawę gier matematycznych zaprojektowanych i wykonanych przez drużyny biorące udział w MATmaratonie. Ponadto na zajęciach dodatkowych uczniowie mieli okazję testować zgłoszone do konkursu gry - sprawdzać czytelność i przejrzystość instrukcji, poprawność zasad, czas rozgrywki, poziom trudności i ilość wykorzystywanej w grze wiedzy matematycznej. Odbyło się również głosowanie na najciekawsze gry. Wyniki drugiej konkurencji ogłosimy w najbliższych dniach.

Odsłony: 575

Kampanie i programy