Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wystawa projektów szóstoklasistów "W geometrycznym świecie..."

Kategoria: Matstrefa Utworzono: wtorek, 05 marzec 2019

Od poniedziałku 4 marca na szkolnym korytarzu koło sali 51 można obejrzeć wystawę "W geometrycznym świecie...", zawierającą matematyczne projekty uczniów klas 6a i 6b. Wystawę będzie można oglądać do końca bieżącego tygodnia. 

Prezentowane prace przestrzenne szóstoklasistów przedstawiają różne obiekty (budynki, postacie, pojazdy, zwierzęta, przedmioty itd.) sklejone z własnoręcznie przygotowanych brył geometrycznych. Uczniowie wykazali się wyjątkową pomysłowością i starannością. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia efektów ich pracy.

Odsłony: 559

Kampanie i programy