Wystawa projektów szóstoklasistów "W geometrycznym świecie..."

Kategoria: Matstrefa Utworzono: wtorek, 05 marzec 2019

Od poniedziałku 4 marca na szkolnym korytarzu koło sali 51 można obejrzeć wystawę "W geometrycznym świecie...", zawierającą matematyczne projekty uczniów klas 6a i 6b. Wystawę będzie można oglądać do końca bieżącego tygodnia.

Prezentowane prace przestrzenne szóstoklasistów przedstawiają różne obiekty (budynki, postacie, pojazdy, zwierzęta, przedmioty itd.) sklejone z własnoręcznie przygotowanych brył geometrycznych. Uczniowie wykazali się wyjątkową pomysłowością i starannością. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia efektów ich pracy.