Szkolny Konkurs Fotograficzny "NOWY WYMIAR MATEMATYKI"

Kategoria: Matstrefa Utworzono: czwartek, 21 marzec 2019

Wszystkich uczniów klas I-VI serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „NOWY WYMIAR MATEMATYKI”. Konkurs organizowany jest w ramach Szkolnych Dni Matematyki.

Każdy uczeń może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia. Fotografie w wersji elektronicznej należy przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wywołane (ew. wydrukowane) dostarczyć do sali 51 do p. Gabrieli Źrałek. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają nagrody.