Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

I miejsce naszych chłopców w konkursie "W krainie liczb"

Kategoria: Matstrefa Utworzono: piątek, 05 kwiecień 2019

2 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 15 w Sosnowcu odbyła się XVII edycja międzyszkolnego konkursu matematycznego „W krainie liczb”. Drużyny składające się z uczniów klas IV, V i VI sosnowieckich szkół podstawowych zmagały się z różnorodnymi zadaniami. Uczniowie rozwiązywali zadania indywidualnie, a uzyskana suma punktów decydowała o zajętym przez drużynę miejscu. Naszą szkołę reprezentowali: Igor Gawor z 6b, Wiktor Gawor z 5c oraz Jakub Mularczyk z 4d. Drużyna chłopców uzyskała najwyższy wynik i zajęła I miejsce spośród kilkunastu zespołów. 

Organizatorzy konkursu przyznali również tytuły MATMISTRZA trzem uczniom, którzy w swojej kategorii wiekowej uzyskali największą liczbę punktów. Niezmiernie miło nam poinformować, że tytuł „Matmistrza” klas szóstych zdobył nasz uczeń - Igor Gawor z klasy 6b. Serdecznie gratulujemy chłopakom i ich nauczycielkom: p. Gabrieli Źrałek i p. Anecie Dudzie-Spandel.

Odsłony: 837

Kampanie i programy