Wypożyczalnia bajek matematycznych

Kategoria: Matstrefa Utworzono: niedziela, 28 styczeń 2018

W ubiegły piątek uczniowie klas czwartych pod kierunkiem pani Gabrieli Źrałek zorganizowali na szkolnym korytarzu WYPOŻYCZALNIĘ BAJEK MATEMATYCZNYCH. Wypożyczalnia stanowiła podsumowanie projektu przedmiotowego, podczas którego wszyscy czwartoklasiści pisali i ilustrowali własne bajki, nawiązujące do zagadnień poznanych w tym roku szkolnym na lekcjach matematyki.

Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Najlepsze prace (blisko 60 bajek) wypożyczane były podczas przerw wszystkim chętnym uczniom naszej szkoły. Cieszymy się, że wypożyczalnia cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem, również wśród klas młodszych. Bajki wypożyczać będzie można jeszcze w najbliższy poniedziałek koło sali 51. Serdecznie zapraszamy.