Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wypożyczalnia bajek matematycznych

Kategoria: Matstrefa Utworzono: niedziela, 28 styczeń 2018

W ubiegły piątek uczniowie klas czwartych pod kierunkiem pani Gabrieli Źrałek zorganizowali na szkolnym korytarzu WYPOŻYCZALNIĘ BAJEK MATEMATYCZNYCH. Wypożyczalnia stanowiła podsumowanie projektu przedmiotowego, podczas którego wszyscy czwartoklasiści pisali i ilustrowali własne bajki, nawiązujące do zagadnień poznanych w tym roku szkolnym na lekcjach matematyki. 

Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Najlepsze prace (blisko 60 bajek) wypożyczane były podczas przerw wszystkim chętnym uczniom naszej szkoły. Cieszymy się, że wypożyczalnia cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem, również wśród klas młodszych. Bajki wypożyczać będzie można jeszcze w najbliższy poniedziałek koło sali 51. Serdecznie zapraszamy.

Odsłony: 853

Kampanie i programy