Rozstrzygnięcie Szkolnych Dni Matematyki 2019

Kategoria: Matstrefa Utworzono: czwartek, 21 czerwiec 2018

Prezentujemy wyniki tegorocznych Szkolnych Dni Matematyki, podczas których wszyscy uczniowie klas I-VI naszej szkoły zmierzyli się z łamigłówkami, zagadkami i zadaniami matematycznymi. Najlepsi z nich zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.

W tym roku tytuły Matematycznego Bystrzaka otrzymali:

klasy I:

Mateusz Sankowski 1a za zajęcie I miejsca
Rayan Misztal 1b za zajęcie I miejsca
Magda Ladachowska 1b za zajęcie I miejsca
Michalina Buczek 1c za zajęcie I miejsca
Paweł Brzyś 1c za zajęcie I miejsca
Amelia Mataśka 1c za zdobycie wyróżnienia
Jakub Woliński 1a za zdobycie wyróżnienia
Dominika Bugajska 1a za zdobycie wyróżnienia

klasy II:

Tomasz Zaborski 2a za zajęcie I miejsca
Oskar Marczewski 2a za zajęcie I miejsca
Aleksandra Wołek 2a za zajęcie I miejsca
Karol Kurowski 2b za zajęcie I miejsca
Nadia Mucha 2b za zajęcie I miejsca
Jakub Lipniewski 2b za zajęcie I miejsca
Maciej Bula 2b za zajęcie I miejsca

klasy III:

Pola Widuch 3a za zajęcie I miejsca
Hanna Jania 3c za zajęcie I miejsca
Krzysztof Leszczyński 3c za zdobycie wyróżnienia
Nela Widuch 3a za zdobycie wyróżnienia
Cezariusz Czerwiński 3a za zdobycie wyróżnienia
Filip Bugajski 3b za zdobycie wyróżnienia
Natalia Świątek 3a za zdobycie wyróżnienia

W klasach IV-VI nagrody otrzymali:

Mateusz Zawadzki 4c - Mistrz Matematyki klas IV
Wiktor Gawor 5c - Mistrz Matematyki klas V
Igor Gawor 6b - Mistrz Matematyki klas VI
Paweł Podolski 4e - Mistrz Sudoku klas IV
Maja Dyrduł 5c - Mistrz Sudoku klas V
Julia Binkiewicz 6a - Mistrz Sudoku klas VI
Jagoda Pietraszczyk 4c - Mistrz Krzyżówek klas IV
Amelia Tondos 6a - Mistrz Krzyżówek klas VI

I miejsce w Szkolnym Konkursie „Potyczki Matematyczne 2019” zdobyła drużyna z klasy 5c w składzie: Karolina Magierowska, Alicja Swoboda i Wiktor Gawor.

W konkursie fotograficznym „Nowy wymiar matematyki” nagrodzeni zostali: Michał Kaczmarczyk 6c i Emilia Musiał 5d.

Gratulujemy i cieszymy się, że mamy tak wiele matematycznych talentów w naszej szkole!!!

 

Dziękujemy za udział w konkursach i zapraszamy do wspólnej matematycznej zabawy w przyszłym roku szkolnym.

Nauczycielki matematyki - Gabriela Źrałek, Agnieszka Bednarczyk i Aneta Duda-Spandel

DSC_8370.jpg DSC_8372.jpg DSC_8373.jpg

DSC_8376.jpg DSC_8380.jpg DSC_8382.jpg

DSC_8386.jpg Resized_20190618_083830.jpeg mms_20190619_200701.jpg

zDSC_7548.jpg

Odsłony: 786