Wesprzyj nasz projekt "MATMA? I wszystko GRA!"

Kategoria: Matstrefa Utworzono: wtorek, 03 grudzień 2019

Prosimy o wsparcie projektu edukacyjnego "MATMA? I wszystko GRA!", opracowanego przez nauczycielkę matematyki naszej szkoły Gabrielę Źrałek. Projekt bierze udział w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era. Staramy się o pozyskanie grantu w wysokości 1000 zł na zakup gier planszowych, które będą mogły być wypożyczane uczniom na długich przerwach oraz wykorzystywane na zajęciach Koła Matematycznego. Ponadto dofinansowanie pozwoliłoby zorganizować w szkole "Rodzinny Turniej Planszówek".

Aby poprzeć nasz projekt, należy głosować raz dziennie (od dziś do 13 grudnia) na stronie: https://projektanciedukacji.pl/galeria-projektow-biezacych

Projekt "MATMA? I wszystko GRA!" znajduje się na pierwszej stronie galerii projektów.
Prosimy o wsparcie i dziękujemy za każdy oddany głos!