XII edycja miejskiego konkursu POTYCZKI MATEMATYCZNE - wyniki

Kategoria: Matstrefa Utworzono: wtorek, 03 marzec 2020

3 marca 2020 r. odbyła się w naszej szkole XII edycja międzyszkolnego konkursu dla uczniów klas piątych POTYCZKI MATEMATYCZNE, organizowanego co rok przez nauczycielki matematyki - Agnieszkę Bednarczyk, Anetę Dudę-Spandel i Gabrielę Źrałek. W tym dniu zawitały do nas dwuosobowe drużyny z sosnowieckich szkół podstawowych. Zespoły walczyły o punkty, zmagając się w dziesięciu matematycznych konkurencjach.

W konkursie można było łącznie zdobyć 50 punktów. Trzem zespołom udało się osiągnąć 35 lub więcej punktów. To właśnie te trzy najlepsze zespoły zapraszamy na Galę Mistrzów, podczas której ogłoszone zostaną ostateczne wyniki.

Najlepsze drużyny (w kolejności przypadkowej) to: SP 16, PSP Akademia Młodych, PSP 5.

Serdecznie gratulujemy! O dokładnym terminie Gali Mistrzów poinformujemy w osobnym zaproszeniu.

Wyniki pozostałych drużyn:
SP 1  -  30 punktów
SP 42  -  29 punkty
SP 21  -  27 punktów
SP 46  -  25 punktów
SP 8  -  23 punktów
SP 11  -  19 punktów
SP 9  -  18 punktów
SP 35 -  18 punktów

Dziękujemy za udział uczniom i ich opiekunom.