Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Weż udział w konkursie fotograficznym "Czy w moim domu mieszka matematyka?"

Kategoria: Matstrefa Utworzono: wtorek, 20 wrzesień 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem "Czy w moim domu mieszka matematyka?" Zachęcamy do wspólnych poszukiwań zastosowań matematyki we własnym domu lub jego otoczeniu i uwieczniania efektów na zdjęciach.

Liczymy na nieszablonowe pomysły i ciekawe ujęcia (np. geometrycznych kształtów, zastosowań jednostek miar, ułamków, przyrządów służących do mierzenia czy liczenia itd.). Zgłoszone fotografie wezmą udział w konkursie na najciekawsze prace, które następnie ozdobią szkolne korytarze. Na zdjęcia w formie elektronicznej (o możliwie jak najlepszej jakości) nauczyciele matematyki czekają do końca września. Pliki można też przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs jest elementem realizowanego w szkole projektu "MATEMATYKA - Niezła sztuka ta nauka!", opracowanego przez nauczycielki matematyki naszej szkoły - Gabrielę Źrałek, Anetę Dudę-Spandel i Agnieszkę Bednarczyk. Projekt jest finansowany przez Fundację mBanku w ramach Programu mPotęga, popularyzującego wśród uczniów naukę matematyki.

 

 

Odsłony: 1619

Kampanie i programy