Plener fotograficzny "Na tropie matematyki..."

Kategoria: Matstrefa Utworzono: sobota, 01 październik 2016

28 września odbył się plener fotograficzny pod hasłem "Na tropie matematyki...", będący częścią projektu "MATEMATYKA - Niezła sztuka na nauka!". Chętni uczniowie pod opieką nauczycielek matematyki wyruszyli na matematyczne poszukiwania, wyposażeni w aparaty fotograficzne i głowy pełne pomysłów.

Wyprawa okazała się bardzo udana, nie tylko ze względu na ogromną liczbę pięknych fotografii, jakie zrobili uczniowie, ale również ze względu na niesamowitą atmosferę i dobrą zabawę wszystkich uczestników. Już wkrótce zamieścimy na stronie szkoły galerię najciekawszych prac z naszego pleneru.

Plener był elementem realizowanego w szkole projektu "MATEMATYKA - Niezła sztuka ta nauka!", opracowanego przez nauczycielki matematyki naszej szkoły - Gabrielę Źrałek, Anetę Dudę-Spandel i Agnieszkę Bednarczyk. Projekt jest finansowany przez Fundację mBanku w ramach Programu mPotęga, popularyzującego wśród uczniów naukę matematyki.

Odsłony: 2008