Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Plener fotograficzny "Na tropie matematyki..."

Kategoria: Matstrefa Utworzono: sobota, 01 październik 2016

28 września odbył się plener fotograficzny pod hasłem "Na tropie matematyki...", będący częścią projektu "MATEMATYKA - Niezła sztuka na nauka!". Chętni uczniowie pod opieką nauczycielek matematyki wyruszyli na matematyczne poszukiwania, wyposażeni w aparaty fotograficzne i głowy pełne pomysłów.

Wyprawa okazała się bardzo udana, nie tylko ze względu na ogromną liczbę pięknych fotografii, jakie zrobili uczniowie, ale również ze względu na niesamowitą atmosferę i dobrą zabawę wszystkich uczestników. Już wkrótce zamieścimy na stronie szkoły galerię najciekawszych prac z naszego pleneru.

 

Plener był elementem realizowanego w szkole projektu "MATEMATYKA - Niezła sztuka ta nauka!", opracowanego przez nauczycielki matematyki naszej szkoły - Gabrielę Źrałek, Anetę Dudę-Spandel i Agnieszkę Bednarczyk. Projekt jest finansowany przez Fundację mBanku w ramach Programu mPotęga, popularyzującego wśród uczniów naukę matematyki.

 

 

Odsłony: 2008

Kampanie i programy