Zapraszamy na warsztaty z haftu matematycznego

Kategoria: Matstrefa Utworzono: środa, 12 październik 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas IV, V i VI na zajęcia z haftu matematycznego, które odbędą się 12 października w godz. 15.20 - 17.00 w salach 50 i 51.

Zajęcia są elementem realizowanego w szkole projektu "MATEMATYKA - Niezła sztuka ta nauka!", opracowanego przez nauczycielki matematyki naszej szkoły - Gabrielę Źrałek, Anetę Dudę-Spandel i Agnieszkę Bednarczyk. Projekt jest finansowany przez Fundację mBanku w ramach Programu mPotęga, popularyzującego wśród uczniów naukę matematyki.