Zapraszamy na warsztaty z parkietażu matematycznego

Kategoria: Matstrefa Utworzono: piątek, 21 październik 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas IV, V i VI na warsztaty z parkietażu matematycznego, które odbędą się w środę 26 października w godzinach 15.20 - 17.00 w salach 50 i 51.

Warsztaty są elementem realizowanego w szkole projektu "MATEMATYKA - Niezła sztuka ta nauka!", opracowanego przez nauczycielki matematyki naszej szkoły - Gabrielę Źrałek, Anetę Dudę-Spandel i Agnieszkę Bednarczyk. Projekt jest finansowany przez Fundację mBanku w ramach Programu mPotęga, popularyzującego wśród uczniów naukę matematyki.