Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Cybermatematyka - warsztaty komputerowe

Kategoria: Matstrefa Utworzono: poniedziałek, 14 listopad 2016

W minioną środę miała miejsce kolejna odsłona naszego matematycznego projektu. Tym razem uczniowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w warsztatach komputerowych "Cybermatematyka".

Zajęcia dotyczyły tworzenia grafik matematycznych i geometrycznych krajobrazów przy użyciu graficznych programów komputerowych. Przy okazji uczniowie przypomnieli sobie nazewnictwo i własności związane ze znanymi im figurami geometrycznymi.

Warsztaty były elementem realizowanego w szkole projektu "MATEMATYKA - Niezła sztuka ta nauka!", opracowanego przez nauczycielki matematyki naszej szkoły - Gabrielę Źrałek, Anetę Dudę-Spandel i Agnieszkę Bednarczyk. Projekt jest finansowany przez Fundację mBanku w ramach Programu mPotęga, popularyzującego wśród uczniów naukę matematyki.

Odsłony: 1260

Kampanie i programy