Wystawa prac szóstoklasistów "W geometrycznym świecie..."

Kategoria: Matstrefa Utworzono: poniedziałek, 05 czerwiec 2017

5 czerwca uczniowie klas 6B i 6C zorganizowali na szkolnym korytarzu wystawę "W geometrycznym świecie...", zawierającą projekty semestralne z matematyki.

Prezentowane prace przestrzenne szóstoklasistów przedstawiały różne obiekty (budynki, postacie, pojazdy, zwierzęta itd.) sklejone z własnoręcznie przygotowanych brył geometrycznych. Wystawę w czasie swoich lekcji odwiedzili uczniowie klas młodszych, a ich starsi koledzy mogli ją obejrzeć na przerwach. Projekty bardzo spodobały się zwiedzającym, którzy mogli też głosować na najlepszą pracę.

Wyniki tego plebiscytu:

I miejsce - CZOŁG wykonany przez Wojtka Straża z klasy 6B
II miejsce - ŻYRAFA wykonana przez Mateusza Szczepkowskiego z klasy 6C
III miejsce - PAW wykonany przez Julię Daszczyk z klasy 6C.