Najlepsi matematycy w szkole zostali nagrodzeni

Kategoria: Matstrefa Utworzono: poniedziałek, 12 czerwiec 2017

Na przełomie kwietnia i maja tego roku odbyły się Szkolne Dni Matematyki, których głównym celem było rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań matematycznych, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia, ale też pokazanie, że matematyka może być źródłem dobrej zabawy. Nauczycielki matematyki zaprosiły do wspólnej zabawy wszystkich uczniów naszej szkoły.  

Dla młodszych klas opracowane zostały testy (osobno dla klas I, II i III), zawierające zabawne zagadki, labirynty i łamigłówki z obrazkami, wymagające logicznego myślenia i wykorzystania wiedzy matematycznej. Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.  

Tytuły MATEMATYCZNEGO BYSTRZAKA wywalczyli:

KLASY I

Konrad Dębowiec (klasa Ia) za zajęcie I miejsca

Nela Widuch (klasa Ia) za zajęcie I miejsca

Filip Bugajski (klasa Ib) za zajęcie I miejsca

Dominika (klasa Ib) za zajęcie I miejsca

Aleksander Żmuda (klasa Ic) za zajęcie I miejsca

Julita Janczura (klasa Ic) za zajęcie I miejsca

KLASY II

Natalia Szulińska (klasa IIc) za zajęcie I miejsca

Natalia Bargieł (klasa IIe) za zajęcie I miejsca

Jakub Mularczyk (klasa IId) za zdobycie wyróżnienia

Mateusz Zawadzki (klasa IIc) za zdobycie wyróżnienia

Adam Mróz (klasa IIe) za zdobycie wyróżnienia

Aleksander Kołodziejczyk (klasa IIe) za zdobycie wyróżnienia

Alicja Matuszczyk (klasa IIb) za zdobycie wyróżnienia

Joanna Szkop (klasa IIa) za zdobycie wyróżnienia

KLASY III

Wiktor Gawor (klasa IIIc) za zajęcie I miejsca

Maja Dyrduł (klasa IIIc) za zajęcie I miejsca

Karolina Magierowska (klasa IIIc) za zdobycie wyróżnienia

Franciszek Nowak (klasa IIIa) za zdobycie wyróżnienia

 

W klasach starszych uczniowie walczyli o tytuły Mistrzów Matematyki i nagrody na każdym poziomie klasowym, rozwiązując test komputerowy zawierający zadnia, łamigłówki i zagadki matematyczne o różnym stopniu trudności.

Tytuły MISTRZA MATEMATYKI otrzymali:

Igor Gawor (klasa IVb)

Weronika Słaboń (klasa IVa)

Łukasz Całka (klasa Vb)

Kamila Guzik (klasa VIa)

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

1DSC_1348.JPG 1DSC_1465.JPG 1DSC_1466.JPG

2DSC_1348.JPG 2DSC_1351.JPG 2DSC_1462.JPG

2DSC_1470.JPG 3DSC_1334.JPG 3DSC_1338.JPG

4DSC_1474.JPG 4DSC_1476.JPG 5DSCN0118.JPG

6DSC_0018.JPG

Odsłony: 1483