Wystawa prac czwartoklasistów "W geometrycznym świecie..."

Kategoria: Matstrefa Utworzono: poniedziałek, 19 czerwiec 2017

13 i 14 czerwca miała miejsce druga odsłona wystawy "W geometrycznym świecie...", tym razem zawierająca projekty semestralne z matematyki uczniów klas czwartych.

Prezentowane prace przedstawiały wyobrażenie świata zbudowanego z figur geometrycznych. Uczniowie odwiedzający wystawę mogli głosować na najlepszą pracę.

Wyniki tego plebiscytu:

I miejsce - praca wykonana przez Julię Molitor z klasy 4A
II miejsce - praca wykonana przez Igora Gawora z klasy 4B
III miejsce - ex aequo dwie prace wykonane przez Wiktorię Krysztopowicz z klasy 4C i Wiktorię Piwowarczyk z klasy 4B.