Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 oraz

oddziały Gimnazjum nr 16

„STOP SZCZURZAKOM”

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: środa, 20 czerwiec 2018 Aneta Miodek

15.06.2018r. w budynku przy ulicy Wawel odbyła się akcja informacyjno-edukacyjna „STOP SZCZURZAKOM”. Uczniowie klasy 6b i 6c informowali społeczność szkolną o problemie, którym jest obecność szczurów w wodociągach.

Odbył się happening, którego finałem był stworzony przez uczniów  „żywy wodociąg”. „Żywy wodociąg” doprowadził pluszaki szczurzaki do bezpiecznego akwarium. Pragniemy podkreślić, że żadnemu pluszakowi szczurzakowi nie stała się krzywda. Bardzo lubimy szczury, to mądre zwierzęta, ale nie chcemy ich w wodociągach.