Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

„STOP SZCZURZAKOM”

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: środa, 20 czerwiec 2018 Aneta Miodek

15.06.2018r. w budynku przy ulicy Wawel odbyła się akcja informacyjno-edukacyjna „STOP SZCZURZAKOM”. Uczniowie klasy 6b i 6c informowali społeczność szkolną o problemie, którym jest obecność szczurów w wodociągach.

Odbył się happening, którego finałem był stworzony przez uczniów  „żywy wodociąg”. „Żywy wodociąg” doprowadził pluszaki szczurzaki do bezpiecznego akwarium. Pragniemy podkreślić, że żadnemu pluszakowi szczurzakowi nie stała się krzywda. Bardzo lubimy szczury, to mądre zwierzęta, ale nie chcemy ich w wodociągach.

Odsłony: 1014

Kampanie i programy