Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Spotkanie z członkami Towarzystwa Miłośników Szermierki

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: poniedziałek, 04 maj 2015 Aneta Miodek

Szermierka sportowa jest dyscypliną olimpijską od 1966 roku, jedną z czterech dyscyplin sportowych obok gimnastyki sportowej, lekkoatletyki i pływania, które były do tej pory rozgrywane na wszystkich nowożytnych igrzyskach olimpijskich.

Chcąc przybliżyć naszym uczniom tę dyscyplinę sportową  27 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z trenerami oraz członkiniami Towarzystwa Miłośników Szermierki – Zagłębie. Trenerzy opowiedzieli  o zasadach obowiązujących w szermierce, o przepisach i zawodach. Towarzyszące im zawodniczki zaprezentowały jak wygląda pojedynek.

 

 

 

 

 

Odsłony: 1421

Kampanie i programy