Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Happening „Nie palę!”

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: poniedziałek, 04 marzec 2019 Aneta Miodek

Happening „Nie palę!” był organizowany przez uczniów klasy 4e i 4a w ramach zajęć dodatkowych z przyrody. Miał na celu zwiększanie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów.

W ramach happeningu uczniowie przeprowadzili w klasach młodszych i przedszkolu ciekawe zajęcia, na których omówili skutki palenia tytoniu. Na przerwach promowali życie bez uzależnień wśród reszty społeczności szkolnej.
Uczniowie z zainteresowaniem brali udział w akcji, co pozwala mieć nadzieję, że są świadomi zagrożeń wynikających z palenia papierosów i nie sięgną po nie w przyszłości, a tym samym postawią na zdrowie.

 

Odsłony: 374

Kampanie i programy