Happening „Nie palę!”

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: poniedziałek, 04 marzec 2019 Aneta Miodek

Happening „Nie palę!” był organizowany przez uczniów klasy 4e i 4a w ramach zajęć dodatkowych z przyrody. Miał na celu zwiększanie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów.

W ramach happeningu uczniowie przeprowadzili w klasach młodszych i przedszkolu ciekawe zajęcia, na których omówili skutki palenia tytoniu. Na przerwach promowali życie bez uzależnień wśród reszty społeczności szkolnej.
Uczniowie z zainteresowaniem brali udział w akcji, co pozwala mieć nadzieję, że są świadomi zagrożeń wynikających z palenia papierosów i nie sięgną po nie w przyszłości, a tym samym postawią na zdrowie.