Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Sukces recytatorów z Szóstki

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: wtorek, 05 marzec 2019 Aneta Miodek

Konkurs Recytatorski „Magia żywego słowa” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu adresowany do uczniów sosnowieckich szkół podstawowych i gimnazjalnych w tym roku odbył się pod hasłem „Magiczne chwile i miejsca”. W zmaganiach konkursowych – jak co roku - brali udział przedstawiciele naszej szkoły, którzy zaprezentowali wybrany utwór poetycki oraz fragment prozy.

Jury konkursu doceniło talent naszych uczniów, którzy 1 marca na uroczystej gali odebrali nagrody z rąk organizatorów.
Miło nam poinformować, że laureatką I miejsca ( w kategorii klas IV – VI ) została uczennica klasy 5B Julia Mika ( opiekun: Joanna Walotek ), która będzie reprezentować Sosnowiec w regionalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR”. Julii serdecznie gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejny występ!

Wyróżnienia w konkursie otrzymały:
Michalina Renczuk z klasy IV A ( opiekun: Barbara Kleczko )
Alicja Matuszczyk z klasy IV B ( opiekun: Joanna Błażusiak-Dudała )
Zuzanna Legień z klasy IV C ( opiekun: Joanna Błażusiak-Dudała )

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Odsłony: 683

Kampanie i programy