Międzyszkolny Konkurs „W świecie baśni, legend i mitów”

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Aneta Miodek

5 marca w naszej szkole odbył się II Międzyszkolny Konkurs „W świecie baśni, legend i mitów adresowany do uczniów klas piątych i szóstych sosnowieckich szkół podstawowych. Jego głównym celem było motywowanie dzieci do wnikliwej lektury książek oraz rozwijanie ich zainteresowań literackich.

Konkurs miał formę testu sprawdzającego wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu baśni, legend i mitów. Zgromadził miłośników literatury, którzy wykazali się dużą wiedzą z tego tematu. Zwycięzcy odbiorą nagrody oraz pamiątkowe dyplomy na uroczystej Gali Laureatów, która odbędzie się 29 marca.