Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Międzyszkolny Konkurs „W świecie baśni, legend i mitów”

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Aneta Miodek

5 marca w naszej szkole odbył się II Międzyszkolny Konkurs „W świecie baśni, legend i mitów adresowany do uczniów klas piątych i szóstych sosnowieckich szkół podstawowych. Jego głównym celem było motywowanie dzieci do wnikliwej lektury książek oraz rozwijanie ich zainteresowań literackich.

Konkurs miał formę testu sprawdzającego wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu baśni, legend i mitów. Zgromadził miłośników literatury, którzy wykazali się dużą wiedzą z tego tematu. Zwycięzcy odbiorą nagrody oraz pamiątkowe dyplomy na uroczystej Gali Laureatów, która odbędzie się 29 marca.

Odsłony: 558

Kampanie i programy