Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Spotkanie na Olimpie

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: piątek, 05 kwiecień 2019 Administrator_Gabriela Źrałek

3 i 4 kwietnia – w ramach zajęć języka polskiego – uczniowie klas piątych wybrali się na Olimp, którym na te dwie godziny stała się zwykła sala lekcyjna. Piątoklasiści przeżyli wyjątkową przygodę, wcielając się w role bohaterów poznanych mitów. Wystąpili w specjalnie na tę okazję przygotowanych strojach, z atrybutami charakterystycznymi dla danej postaci. Opowiedzieli o sobie, swoim pochodzeniu, rodzinie i życiu obfitującym w niezwykłe wydarzenia. Wielu wystąpieniom towarzyszyła odpowiednia scenografia, muzyka i rekwizyty. Były takie charakteryzacje i prezentacje, których nie powstydziliby się zawodowi aktorzy.

Wszyscy uczniowie wyśmienicie poradzili sobie z zadaniem, do którego przygotowywali się ponad dwa tygodnie. Wykazali się dużą wiedzą na zadany temat, którą w atrakcyjny sposób przekazali pozostałym uczestnikom projektu. Nagrodą za występ były gromkie brawa kolegów i koleżanek oraz dodatkowe oceny z przedmiotu. Dokumentację zajęć stanowią zdjęcia, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

Wszystkim uczniom gratuluję kreatywności, twórczej ekspresji, zaangażowania i odwagi :-) Rodzicom dziękuję za wsparcie i pomoc w przygotowaniu kostiumów.

Nauczyciel języka polskiego, Joanna Walotek

Odsłony: 1090

Kampanie i programy