Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Ciekawa lekcja języka polskiego w klasach piątych

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: niedziela, 07 kwiecień 2019 Aneta Miodek

5 kwietnia uczniowie klas piątych na lekcji języka polskiego po raz kolejny zmierzyli się z tematem mitów. Tym razem lekcje poprowadziły sympatyczne panie, które na co dzień pracują w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Katowicach. Pani Małgorzata Ochlust i Pani Anna Spanier przygotowały wiele ciekawych ćwiczeń, łamigłówek i zagadek, których celem było podsumowanie wiedzy uczniów na temat bohaterów mitologicznych i ich przygód.

Piątoklasiści chętnie uczestniczyli w nietypowych zajęciach, wykazując się sporą dawką wiedzy. Udowodnili, że dla nich świat mitów nie jest już ani piętą Achillesa, ani niebezpiecznym, pełnym zakamarków labiryntem, w którym bez nici Ariadny mogliby się zgubić.
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za ciekawą lekcję, która po raz kolejny uświadomiła nam, że przygoda z mitami może być naprawdę fascynująca.

Odsłony: 577

Kampanie i programy