Szkolne eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu "Nie pal przy mnie, proszę"

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: środa, 27 maj 2015 biblioteka6

19 maja 2015 br. odbyły się szkolne eliminacje wśród uczniów klas II do międzyszkolnego konkursu „Nie pal przy mnie, proszę”.

Odbyły się one w trzech etapach w czasie zajęć świetlicowych. Pierwszy odbył się w sali świetlicowej 29 oraz 18, gdzie uczniowie przystąpili do testu „Zdrowie – sprawdź swoją wiedzę”. Następnie wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie miał miejsce turniej sportowy oraz artystyczny (tematem prac było hasło: „Palenie szkodzi”).
Jury w składzie: mgr Katarzyna Trojańczyk, mgr Justyna Giczan, mgr Ewa Jagieła oraz mgr Agata Czajka wyłoniło troje zwycięzców na podstawie prac plastycznych, którzy będą reprezentować szkołę w konkursie międzyszkolnym:
- Dawid Szlęk II a
- Mateusz Kukla II b