WIOSENNY PLENER FOTOGRAFICZNY

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: niedziela, 07 czerwiec 2015 Administrator_Gabriela Źrałek

12 maja br. grupa chętnych osób wybrała się do Parku Sieleckiego pod opieką nauczycielek Krystyny Sławek i Gabrieli Źrałek na wiosenny plener fotograficzny.

Uczniowie wyposażeni w aparaty fotograficzne mieli zadane dwa tematy: Wiosna wokół nas oraz W ruchu. Pomysłów na zdjęcia było tak wiele, że niektórym nie starczyło czasu, żeby je wszystkie zrealizować. Mamy nadzieję, że najciekawsze prace uda się zaprezentować jeszcze w tym roku na szkolnej wystawie fotograficznej.