Udział naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie "Nie pal przy mnie, proszę"

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: poniedziałek, 08 czerwiec 2015 biblioteka6

Dnia 28 maja br. reprezentacja szkoły w składzie: Dawid Szlęk II a, Mateusz Kukla II b, Kacper Mironowicz II c, uczestniczyła w II Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy „Nie pal przy mnie, proszę” , który odbył się w Szkole Podstawowej nr 42 w Sosnowcu.

Turniej był podzielony na trzy etapy: konkurs plastyczny, test wiedzy z zakresu profilaktyki antytytoniowej oraz rozgrywki sportowe. Uczniowie bardzo aktywnie i z dużym entuzjazmem uczestniczyli we wszystkich konkurencjach.

Odsłony: 2083