Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Projekt edukacyjny „Na lądzie i w wodzie”(Przyroda klasy 6a i 6b)

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: środa, 10 lipiec 2019 Aneta Miodek

Projekt zwrócił uwagę uczniów na otaczający świat, zainteresował jego pięknem oraz koniecznością ochrony jego zasobów. Uczestnictwo w zajęciach dało uczniom możliwość samorealizacji, poszerzania własnych horyzontów, łączenia teorii z praktyką oraz odkrywania tajemnic przyrody na drodze eksperymentów.

Otworzył drzwi do zdobywania umiejętności poprzez doświadczenia, obserwacje i pomiary, a także samodzielnego dochodzenia do wniosków. Pobudził również aktywność dzieci, uczył współdziałania w zespole, kształtował właściwie postawy i charakter młodego człowieka.

Odsłony: 372

Kampanie i programy