Projekt edukacyjny „Na lądzie i w wodzie”(Przyroda klasy 6a i 6b)

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: środa, 10 lipiec 2019 Aneta Miodek

Projekt zwrócił uwagę uczniów na otaczający świat, zainteresował jego pięknem oraz koniecznością ochrony jego zasobów. Uczestnictwo w zajęciach dało uczniom możliwość samorealizacji, poszerzania własnych horyzontów, łączenia teorii z praktyką oraz odkrywania tajemnic przyrody na drodze eksperymentów.

Otworzył drzwi do zdobywania umiejętności poprzez doświadczenia, obserwacje i pomiary, a także samodzielnego dochodzenia do wniosków. Pobudził również aktywność dzieci, uczył współdziałania w zespole, kształtował właściwie postawy i charakter młodego człowieka.