Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Głosujcie na modernizację boisk Szkoły Podstawowej nr 6 i Gimnazjum nr 16.

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: niedziela, 27 wrzesień 2015 Aneta Miodek

Szanowni Państwo

W ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 6 i Gimnazjum nr 16 zgłosiły projekt na modernizację  boiska szkolnego. Mamy szansę na zapewnienie Państwa dzieciom bezpiecznych i komfortowych warunków na lekcjach wychowania fizycznego.

Od 2 do 9 października 2015 r. w Sosnowcu będzie trwało głosowanie. Głosy zbieramy na kartach do głosowania  , które będą do pobrania w SP6 w dniu rozpoczęcia głosowania (tj. 2 października). Głosować może każdy mieszkaniec Sosnowca, który ukończył 16 lat ( przy czym pod podpisem osoby niepełnoletniej musi znaleźć się podpis jej opiekuna prawnego). Wypełnione karty będą zbierać  w naszej placówce wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły od 2 do 9.10.2015 r.

Tylko od Państwa zależy czy projekt będzie zrealizowany- zwycięży ten z największą liczbą głosów.

Teraz wszystko zależy od głosów Państwa , Państwa rodzin, znajomych...

Głosujcie na modernizację boisk Szkoły Podstawowej nr 6 i Gimnazjum nr 16.

Nauczyciele  Szkoły Podstawowej nr 6 i Gimnazjum nr 16

Odsłony: 1392

Kampanie i programy