Szkolny Konkurs Literacko - Fotograficzny

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: niedziela, 18 październik 2020 Ewa Matysek

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 naszej szkoły do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Literacko – Fotograficznym „Jesienny portret z książką”. Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa i sztuki fotograficznej jako kreatywnych form spędzania czasu wolnego.

Zasady konkursu:

• Każdy uczestnik wykonuje portret ( twarz lub cała postać ) osoby lub grupy osób z książką w jesiennej scenerii, np. w parku, w lesie…., a także w pomieszczeniu.
  • Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu jedną fotografię – wymiary - co najmniej 10x15.
  • Do zdjęcia należy dołączyć informację zawierającą: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko autora, klasę.
  • Na osobnej kartce uczestnicy piszą krótka wypowiedź, dlaczego akurat ta książka została wybrana przez autora. W uzasadnieniu powinny być co najmniej dwa argumenty.
  • Termin dostarczenia prac: do 16 listopada 2020 r.

Klasy 4-6 oddają prace do Pani Ewy Matysek ( budynek Wawel)

Klasy 7-8 oddają prace do Pani Agnieszki Ubowskiej ( budynek Legiony )

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizatorki: Ewa Matysek, Agnieszka Ubowska