Szkolne eliminacje oraz wyniki konkursu „Nie pal przy mnie, proszę”

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: środa, 11 maj 2016 biblioteka6

W dniu 29.04.2016 roku odbyła się I część szkolnych eliminacji do III Turnieju „Nie pal przy mnie, proszę”.

W tym dniu wszyscy uczniowie klas II, którzy uczęszczają na świetlicę szkolną wzięli udział w teście wiedzy, w którym odpowiadali na pytania dotyczące zdrowia oraz skutków palenia tytoniu.
W dniu 6.05.2016 roku odbyła się II część szkolnych eliminacji. Tego dnia uczniowie wzięli udział w turnieju sportowym, który odbywał się na boisku szkolnym. Każdy uczeń startował w biegu, który obejmował skoki przez koła hula-hop, marsz z woreczkiem na głowie, kozłowanie oraz rzut do celu.
Na podstawie wyników obu testów zostanie wybrana 3-osobowa reprezentacja szkoły.

Oto wyniki współzawodnictwa
Uczniowie, którzy otrzymali największą liczbę punktów zarówno z testu wiedzy oraz testu sportowego będą reprezentować Szkołę Podstawową nr 6 w III Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy. Jury w składzie mgr Katarzyna Kulesa, mgr Małgorzata Parlak, mgr Joanna Matusik-Mosurek po ocenie prac oraz sprawdzeniu wyników testu sprawnościowego wybrały trzy osoby:

Zuzanna Dąbkowska kl. II b
Alicja Swoboda kl. II c
Aleksander Kucięba kl. II d

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za udział w III Międzyszkolnym Turnieju!