Nie pal przy mnie proszę – żywy obraz

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: środa, 11 maj 2016 biblioteka6

W Szkole Podstawowej nr 6 odbył się konkurs „Nie pal przy mnie, proszę” – żywy obraz. Każda grupa świetlicowa (cała grupa lub zespoły) przygotowała żywy obraz (obrazy), który przedstawiał hasło „Nie pal przy mnie, proszę”.

Żywy obraz polega na przygotowaniu scenki, która interpretuje i obrazuje hasło konkursowe, a następnie wykonaniu zdjęcia, by żywy obraz uwiecznić. (W czasie wykonania zdjęcia uczestnicy zamierają – w ten sposób tworząc obraz). Do przygotowanie żywego obrazu uczniowie mogli wykorzystać dodatkowe rekwizyty, hasła, plakaty, stroje, itp., które były widoczne w trakcie robienia zdjęcia.
Jury w składzie: mgr Dariusz Chechelski (wicedyrektor szkoły), mgr Ewa Walawska (pedagog szkolny) oraz mgr Krystyna Sławek (nauczyciel przyrody) wybrało najciekawsze prace. Oto wyniki:
I miejsce zajęła świetlica nr 27

Wyróżnione zostały prace świetlicy nr 29 oraz 19.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz gratulujemy pomysłowości.